Retseptid

Siit saad jälgida meie tegemisi ja laadida alla põnevaid retsepte. Kõikidele grillikoolitusel osalejatele antakse personaalne kood lingile sisenemiseks.
Grillimaailma pitsaahjud

Sündmuskorraldus

Pakume võimalust Grillimaailma meeskond kutsuda enda sündmusele või tulla enda sündmust pidama meie Kakumäe esindusse.
Grillimaailma koolitused

BBQ Akadeemia

Tegemist siis koolituste sarjaga, mille käigus õpitakse 5 järjestikusel koolitusel tundma erinevaid grille ja testitakse läbi palju erinevaid retsepte. Loome koos maitseaineid, marinaade ja kastmeid.

GRILLIKOOLITUSED

Kala ja mereannid – Grillikoolitus

Koolitusel katsetame nii keraamilist grilli kui ka pelletgrilli. Võtame lauale seda, mida meri pakub. Saame tuttavaks erinevate lisavarustuste ja võimalustega. Õpime grille süütama, kontrollima ja valmistama parimaid tulemusi võimalikust. Tutvume suitsuklotsi, plangu ja grillimatiga. Saame teada, mis on hea temperatuur mereandide jaoks nii grillis kui ka mereanni sees. Koolitus on eritellimusel, vähemalt 10le inimesele.

Klassikaline GRILLIKOOLITUS

Tule harivale ja toredale grillikoolitusele, kus saad teada kuidas toimib Kamado grill ning samuti pelletgrill. Süütame, kasutame ning näitame, proovime ka erinevat lisavarustust. Grillimine on meeleolukas seltskonnategevus ning just seda saab ka meie Grillikoolitustelt. Ürituse algus on kell 18:00 ning kestvus 3-4 tundi. Ürituse käigus valmistame endale 5 käigulise õhtusöögi, kus kõik valmib grillidel ja grillides. Katsetame erinevaid maitseaineid, suitsulaaste, planku, erinevaid reste ja lisamänguasju grilli jaoks.

Ameerika toidud ja burger - Grillikoolitus

Tule ja sisene ameerika grillimaitsete maailma. Grillime meie koka lemmikretsepte ameerika suursaadikute koduköögist. Erinevad lihad, mereannid ja loomulikult burger. Maitseteküllane grilliseiklus ei ole mitte ainult maitsev, vaid õpteab sealjuures kasutama ka erinevaid grilliaparaate. Keraamiline grill ja pelletgrill pannakse köögis joonele ning seiklus võib alata. Pane ennast valmis magusaks-vürtsiseks seikluseks ja tule Ameerika maitsete koolitusele. Ürituse algus on kell 18:00 ning kestvus 3-4 tundi. Ürituse käigus valmistame endale 5 käigulise õhtusöögi, kus kõik valmib grillidel ja grillides.

MUHU LIHA lamba- ja veiseliha teemaline koolitus

Tule ja maitse, kuidas maitseb kodumaine lamba ja veiseliha! Katsetame erinevaid tükke ja marinaade. Alustame klassikalise konnaga, sealt edasi hullame lamba ja veiselihaga ning lõppu teeme ühe maitsva toorjuustukoogi otse grillil.

Veiseliha - Grillikoolitus

Koolitusel katsetame nii keraamilist grilli kui ka pelletgrilli. Võtame lauale seda, mida veis meile pakub. Saame tuttavaks erinevate lisavarustuste ja võimalustega. Õpime grille süütama, kontrollima ja valmistama parimaid tulemusi võimalikust. Tutvume suitsuklotsi, wokpanni, soolakivi ja malmiga. Saame teada, mis on hea temperatuur veiseliha jaoks. Vaatame otsa erinevatele veiseliha lõigetele ning sobilikele maitsetele.

Sünnipäeva pakett

Kingi endale või sõbrale sünnipäevaks kordumatu mälestus ja unustamatu elamus. Käsikäes Grill ja Chill, naudime toitu, kasutame grille ja tunneme ennast mõnusalt. Sünnipäev kulgeb grillirütmide saatel, kus kogenud koka juhendamisel õpite koos sõprade ja/või perega valmistama mitmekäigulist õhtusööki grillidel. Seejärel istute lauda ja naudite koostööna sündinud roogadest saadavaid maitseelamusi.

Grillmeister

Tarmo on Tallinna Grillimaailma koolituste läbiviia ning samuti Weber-Grillimaailm BBQ võistkonna kapten.
Tarmo lugu räägib maitsetest, mis rändavad maailmas ringi. Kirg grillimise ja maitsetega katsetamiste vastu on sütitanud projekte, mida oleme teles näinud ja lehest lugenud. Tarmo ise arvab, et ta on kodumaine kehastus Hunt Kriimsilmast. Teekond toiduga käsikäes on läbi teinud kõik kohustuslikud auastmed alustades koka, peakoka ning toidukoolitaja ametist. Vahepeal viis elu proovima väljakutseid toidutehnoloogina suures jaeketis, millele järgnes toitlustusjuhi ametikoht suures restoraniketis. Grillimine sai esimese templi kirja kui alates 2004 aastas alustas Tarmo peakokana Ameerika suursaadiku residentsis (14 aastat). Sealt edasi tulid juba kohtumised keraamiliste grillidega, grillivõistlused ja ka enda pisike grillicatering. Sealt edasi räägib Tarmo, et seejärel sattus grillifanaatikute meelevalda 😊 Siis sai grillimisest haigus, millest ei parane, nii leidis ta koha toredas ravimatute grillifanaatikute pundis ning siin ta siis nüüd on.

Koolitused

Ameerika suursaadiku peakokk Eestis aastatel 2004-2015 4. Kategooria lihameister aastast 2020 Weber-Grillimaailm BBQ Team kapten aastast 2022 Keila Skaudirühma asutajaliige aastast 2015 Grillimaailma grillikoolitaja aastast 2022 Toiduakadeemia koolitaja aastast 2014

BBQ võistlused:

2. Koht Grillimaailma võitskonnaga Kalavõistlus Laulasmaal 2021 4. Koht kalavõistlus Laulasmaal Grillimaailma võistkonnaga 2022 7. koht Eesti BBQ meistrivõistlustel 2022 Weber- Grillimaailm BBQ Team

Saavutused:

I Koht Keila kooli etlejate konkurss 1987 I Koht Keila kooli laulmisolüpiaad 1994 I Koht Kommivabrik Kalev joonistusvõistlusel 1989
VÕTA MEIEGA ÜHENDUST
Mõtleme koos Sinu sündmusele parima lahenduse, täida kontaktivorm ja ühendun Sinuga: