Müügitingimused

 • Müügitingimused kehtivad grillimaailm.ee e-poe klientide (edaspidi Ostja) ja Homefy OÜ (edaspidi Müüja) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
 • Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad grillimaailm.ee internetipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
 • Homefy OÜ jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse grillimaailm.ee internetilehel.
 • Tellimuse vormistamine on samaväärne Ostu-Müügilepingu sõlmimisega.
 • Homefy OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Homefy OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Toodete valimine

 • Valige e-poest välja sobiv toode.
 • Määrake ostetava toote kogus. Kui soovite osta rohkem, kui ühe toote, siis klikake + märgiga nuppu.
 • Toote kogust saate vähendada – märgiga nupul klikates.
 • Lisage toode ostukorvi klikates nupul “lisa ostukorvi”.
 • Toote kogust saate hiljem muuta ka ostukorvis.

Kui olete ostukorvis muutnud toote kogust, siis tuleb vajutada nuppu „Uuenda ostukorvi“.

Tellimuse vormistamine

 • Ostukorvist liikuge edasi tellimust vormistama klikates nupul “Edasi”.
 • Järgmisena tuleb täita lahtrid tellija andmetega. Kõik tärniga märgistatud lahtrid on kohustuslikud. Pärast tellija andmete sisestamist tuleb valida endale sobiv maksmisviis (arvega või pangalingi kaudu). Edasi tuleb valida kauba kohaletoimetamise viis ning sooduskood selle olemasolul.
 • Selgitava teksti lahtrisse võite lisada infot, mis teie arvates võib tellimuse täitmisel oluline olla.
 • Kindlasti tuleb teha märge kastikesse „Nõustun tingimustega“. Enne tingimustega nõustumist loe kindlasti tingimused läbi, et vältida hilisemaid arusaamatusi.
 • Peale andmete sisestamist ja tingimustega nõustumist vajutage nuppu „Esita tellimus“.

Tellimuse kinnitamine

 • Olles esitanud kõik andmed tellimuse täitmiseks ja vajutanud nupule “Esita tellimus”, olete nõustunud ostutingimustega ning Teile väljastatakse tellimuse kinnitus.
 • Tellimuse andmed kuvatakse ekraanile ning samuti saate selle välja printida. Tellimuse kinnitus saadetakse ka Teie poolt märgitud e-mailile. Ostja on vastutav oma tellimuskirja õigsuse ees.

Maksmine

 • Toodete ja transpordi eest tasutakse pangalingi kaudu või arve alusel arvel märgitud Homefy OÜ arveldusarvele.
 • Müüjal on õigus tellimus tühistada, kui makse pole laekunud Homefy OÜ arveldusarvele hiljemalt arvel märgitud kuupäevaks.
 • Tellimust asutakse täitma pärast makse laekumist.

Maksmine arvega

Teie e-mailile saadetakse tellimuskinnitus. Maksetähtaeg on 3 päeva ja kui selle aja jooksul laekumist ei toimu, tellimus tühistatakse.

Maksmine pangas

Valige makse tegemiseks sobiv pangalink ja sooritage makse. Pärast makse kinnitamist vajutage kindlasti nupukest „tagasi kaupmehe juurde”. Pärast makse sooritamist saadetakse Ostja e-mailile arve.

Kauba kättesaamine

Kauba saab kätte valitud pakiautomaatidesse või kulleriga – millele lisandub ka olenevalt tootest transpordi tasu. Tellitud kaubale võib Ostja järele tulla ka ise, mistõttu tellimusele transpordi tasu ei lisandu. Kauba saab kätte Homefy OÜ esindusest:

TALLINNA ESINDUS:

Rannamõisa tee 8, 13516 Tallinn
+372 58 444 644

TARTU ESINDUS:

Ringtee 4, 51013 Tartu
+372 56 861 884

Enne kaubale järgi tulemist peab Ostja kindlasti helistama Müüja klenditeeninduse telefoninumbril ja Müüjaga kauba kättesaamise aja kokkuleppima.

Tarneaeg

Kõik tellimused täidetakse pärast makse laekumist 1-3 tööpäeva jooksul (tooted, mis on kohe saadaval). Palun jälgige toote saadavust, kui toote juures on kirjas „Uuri täpsemat saadavust SIIT“, siis ei tarvitse toodet laos olla või on piiratud koguses.

Kui kliendi poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud, teavitame Ostjat sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha.

Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida väljapoole Eestit, võtke meiega palun ühendust e-maili või telefoni teel.

Tellimuse tühistamine ja kauba tagastamine

Ostjal on õigus peale toodete eest tasumist, kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, saates Müüja e-mailile info@grillimaailm.ee vastavasisulise teate koos tellija nime, tellimuse numbri ning oma panga arvelduskonto numbriga või helistades Homefy OÜ klienditeenindusse numbril +372 56 861 884.

Olles kauba kätte saanud on Ostjal õigus kaup vahetada sama hinnaväärtusega mingi muu toote vastu või mittesobivuse korral kaup tagastada 1 – 21 päeva jooksul (va jõulupuud, pärjad, kuuseoksad). Tagastatud kauba pakend ega kaup ei tohi olla mingil määral rikutud ja tooted ei tohi olla kasutatud. Tagastatav kaup peab olema avamata originaalpakendis. Kauba tagastamisel ei tagastata kauba transpordikulu.

Raha tagastatud kauba eest kantakse samale arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest, 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest Müüja poolt.

Garantiivigade eest vastutab kauba tootja.

Hind

Homefy OÜ e-poes müüdavate toodete hinnad on eurodes. Kõik hinnad sisaldavad 20%-list käibemaksu.

Garantii ja toote mittevastavus nõuetele

Grillimaailm.ee e-poes müüdavate kaupade eest vastutab kauba tootja. Garantiid vahendab kauba maaletooja.

Tootja ei vastuta:

 1. Ostja poolt rikutud toote halvenemise eest.
 2. Toote mittesihipäraselt kasutamisest tingitud vigastuste/puuduste eest.
 3. Toodete kasutusjuhendis märgitud hoolduse mittetegemisest tingitud vigastuste/puuduste eest.

Toote nõuetele mittevastavusest palume teatada e-mailile info@grillimailm.ee või telefonile +372 56 861 884.

Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Ostjal õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada toode. Toote tagastamise transpordikulud kompenseerib Müüja.

Ostjale kantakse tagastatud kauba eest tasutud summa koos transpordikuluga Ostja pangakontole hiljemalt 14 tööpäeva jooksul.

Avastades toote mittesobivuse nõuetele, on Ostja kohustatud sellest teatama viivitamatult 7 päeva jooksul esitades e-mailile info@homefy.ee vastavasisulise pretensiooni.  Kui Ostja on toodet kasutanud ka pärast vea ilmnemist, ei rahuldata Ostja pretensioone.

Isikuandmete kaitse ja turvalisus

Ostja isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel, samuti kauba edastamiseks seotud osapooltele – kullerfirma, Itella Smartpost, Omniva.

Kaupade eest tasumiseks kasutatavate pangalinkide turvalisuse tagab krüpteeritud andmesidekanal, mille käigus puudub kolmandatel isikutel isikuandmetele ja pangarekvisiitidele ligipääs.

Ostja ja Müüja vahel seoses Grillimaailma e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Ostjal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Tallinna Linnakohtusse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Müüja õigused

Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu. Sellisel juhul makstakse Ostjale raha tagasi. Soovi korral on võimalik kaup asendada mõne muu tootega või oodata uue kauba saabumist.

Toodete juures olevad tootepildid on illustratiivse tähendusega ja võivad erineda tegelikust tootest. Küsimuste korral palun kontakteeruge meie klienditeenindusega telefonil +372 56 906 996  või e-maili aadressil info@grillimaailm.ee.

Hinnad, tekstid ja kaupade saadavuse info võivad muutuda ette teatamiseta.

Vastutus ja vääramatu jõud

Homefy OÜ vastutab Ostja ees ja Ostja vastutab Homefy OÜ ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

Homefy OÜ ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Homefy OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).