Meist

Homefy, Senso ja Grillimaailm on nüüd üks kvaliteedimärgiga ettevõte: Grillimaailm.
Pakume nii kvaliteetseid grille ja  grillimis- ning väliköögitarvikuid kui ka sisustus- ja köögitooteid.

Soovime, et Eesti grillikultuur ei piirduks ainult suve või jaanipäevaga, vaid oleks võimalik 365 päeva aastas. Aastaringse grillimisrõõmu tagavad kvaliteetsed, hoolikalt valitud tooted, mis vastavad iga kliendi ootustele, vajadustele ja võimalustele. Just seda Grillimaailm oma klientidele pakkuda soovibki.

Telli kaup mis tahes Eesti nurka või tule kohapeale vaatama: meie esindused asuvad  Tallinnas Kakumäel ning Tartus.

Grillimaailma eelised

Miks eelistada Grillimaailma, kui sarnaseid tooteid saaks soetada ka mõnest odavast hulgikaubamajast? Viimases kohas osteldes valitakse sageli esimene silmajääv, eelarvele vastav toode, süvenemata sellesse, kas see ka tegelikele eeldustele ja vajadustele vastab. Nii võib juhtuda, et tuleb peagi osta uus toode, mis läheb lõppkokkuvõttes kallimaks maksma.  Oma ala ekspertide poole pöördudes võib iga klient aga kindel olla, et saab kvaliteetsed tooted, mis on kooskõlas nii tema ootuste, vajaduste kui ka eelarvega.

Kuna Grillimaailma müüjad on oma valdkonna eksperdid, kes müüdavaid tooteid valdavalt ka ise järgi proovinud, on personaalne ja professionaalne teenindus garanteeritud.  Meie juures võid alati kindel olla, et saad lisaks kvaliteetsele kaubale ka suurepärase teeninduse koos õpetuste, nippide ja garantiiga.

Linnamäe lihatööstuse grilli valmistamise video:

Analytics by Conversios