Weber Genesis E-325s (UUS Disain)

Weber Genesis E-325s (UUS Disain)

Kuumakse alates 55.34 €

1,749.00

Tutvustame Teile uut Genesis nutikat 3 põletiga gaasigrilli, kus toetuseks on Sear Zone lisapõleti – Röstige, küpsetage, aurutage või isegi praadige, asendades küpsetusrestid sobivate WEBER CRAFTED grillnõudega. Lisaks on grillil suur aluskapp, kuhu mugavalt paigutada grillitarvikuid. Ekstra suur küljelaud on alla klapitav.

Saadavus: Laos
Saadavus poodides:

Tallinn: Laos

Tartu: Laost otsas

Tootekood: WEB35310069 Kategooria:

Veebipoe hinnad võivad erineda kaupluse hindadest!

Kirjeldus

Grilli mõõtmed suletud kaanega: 123.19 cm kõrgus, 157.48 cm lai ja 68.58 cm sügav.

Põletid 3 tk. Põletite võimsus kokku 11.4 kW, lisaks Sear zone põleti 3.8 kW.

Weberi uue disainiga Genesis E-325s on suur, mugav ja lihtne. Grillil on lisapõleti Sear Zone, laiad roostevabad küljelauad, millest 1 pool on alla klapitav, alumine gaasiballooni kapp, ning uuenenud GBS süsteem. Lisaks on uuel Genesisel kaheosaline lahtikäiv ülemine soojendusrest, mis annab grillile juurde olulise lisapinna. Samuti on mugavamaks tehtud rasvavanni vahetus, kõik käib kergelt ja mugavalt.

GARANTII: Weber 12 aastane garantii küpsetuskambrile läbiroostetamise/läbipõlemise korral ( 2 aastane värvigarantii, mis ei sisalda tuhmumist ega värvimuutusi ), 10 aastat garantiid põletitele, küpsetusrestile, Flavorizer baridele. Teised osad 5 aastat. 3 aastane garantii Weber Connect seadmetele