Keraamiline grill Big Green Egg XL

2670,00 

1 laos

  • Tallinn: 1
Saadavus poodides:

Tallinn: Laos

Tartu: Laost otsas

BGE Ekstrasuur (XL) mudel sobib ideaalselt regulaarselt suurte kogunemiste toitlustamiseks – olgu need kodused või ärilised. Lisaks kõikidele Suure L mudeli headele omadustele on Ekstrasuurel veel tohutusuur rest, mis muudab küpsetuspinna peaaegu kahekordseks. See tähendab, et suur rühm inimesi saab hõrkusid toite nautida üheaegselt.

TOOTEKOOD: BGE117649 KATEGOORIAD: , , ,

Kirjeldus

Big Green Egg’i juures on kõige tähtsamad maitse ja kvaliteet. Valmistades toitu EGG’is muutub selle maitse erakordseks. BGE võimaldab küpsetada tervislikku toitu, mis parandab elukvaliteeti. Seeläbi aitab Big Green Egg nautida parimat, mida loodusel on pakkuda.
Big Green Egg’i heal välimusel on oma põhjus. Tänu disainile ja materjalidele tagab Big Green Egg’i omapärane välimus pideva õhuvoolu EGG’i sees. See omakorda kindlustab ühtlase küpsemise ning üliefektiivse söe põlemise.
Koostöös täiustatud keraamika valmistamise ekspertide ja komposiitmaterjalide inseneridega on Big Green Egg valmistatud uut tüüpi keraamikast, mis on välja arendatud NASA poolt. See keerukas materjal, mille omandiõigused kuuluvad Big Green Egg’le, on kõrgeimatasemeline komposiit, mida pole kasutatud üheski teises toiduvalmistamise seadmes. Oma kõrgetasemeliste isolatsiooniomaduste ja kuumuse peegeldamise tõttu tekitab selline keraamika soojust, millel on toidule ja selle koostisosadele toiduvalmistamise viisist sõltumata eriline mõju. EGG’i kõrgekvaliteediliste isolatsiooniomaduste tõttu ei mõjuta väline temperatuur Big Green Egg’i sisetemperatuuri ning küpsetuskuumust saab ka väliste miinuskraadidega reguleerida ühekraadise täpsusega vahemikus 70°C kuni 350°C.

Lisainfo

Bränd

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Keraamiline grill Big Green Egg XL”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga