Keraamiline grill Big Green Egg M

Keraamiline grill Big Green Egg M

1,385.00

Big Green Egg M on tänu oma optimaalsetele mõõtmetele täiuslik “meister mitmel alal”. Mahutades rohkem sütt, on mugav seda mudelit koos vaheplaadiga kasutada ahjuna pikemaks madalal temperatuuril küpsetamiseks või suitsutamiseks. Piisavalt suur, et kasutada malmist ahjuvormi ja pizzakivi.

Saadavus: Laos
Saadavus poodides:

Tallinn: Laos

Tartu: Laos

Tootekood: BGE117625 Kategooriad: ,
Maksa kolmes osas: 461.67 €, 461.67 €, 461.66 €.
Maksa 6 osas lisatasuta.
Maksa 9 osas lisatasuta.
Kuumakse alates 47.13 €

Veebipoe hinnad võivad erineda kaupluse hindadest!

Kirjeldus

Resti läbimõõt – 40 cm

Küpsetuspind – 1140 cm²

Kaal – 51 kg

Kõrgus – 72 cm

Big Green Egg Medium on oma suuruses parim grill väiksemale seltskondadele. See sobib hästi sinu terassile või koduaeda. Big Green Egg Medium on üks populaarsematest mudelitest just tänu oma heale suurusele ja funktsionaalsusele. Lisa juurde ConvEGGtor ja küpsetuskivi ning sinu terrassil seisab professionaalne pitsaahi. Küpseta mahlaseid ribisid, suitsuta kala või tervet kana, Medium mahutab kõik sinu soovid. Lisaks on saadaval suur hulk lisavarustust.

Big Green Egg’i juures on kõige tähtsamad maitse ja kvaliteet. Valmistades toitu EGG’is muutub selle maitse erakordseks. BGE võimaldab küpsetada tervislikku toitu, mis parandab elukvaliteeti. Seeläbi aitab Big Green Egg nautida parimat, mida loodusel on pakkuda.
Big Green Egg’i heal välimusel on oma põhjus. Tänu disainile ja materjalidele tagab Big Green Egg’i omapärane välimus pideva õhuvoolu EGG’i sees. See omakorda kindlustab ühtlase küpsemise ning üliefektiivse söe põlemise.
Koostöös täiustatud keraamika valmistamise ekspertide ja komposiitmaterjalide inseneridega on Big Green Egg valmistatud uut tüüpi keraamikast, mis on välja arendatud NASA poolt. See keerukas materjal, mille omandiõigused kuuluvad Big Green Egg’le, on kõrgeimatasemeline komposiit, mida pole kasutatud üheski teises toiduvalmistamise seadmes. Oma kõrgetasemeliste isolatsiooniomaduste ja kuumuse peegeldamise tõttu tekitab selline keraamika soojust, millel on toidule ja selle koostisosadele toiduvalmistamise viisist sõltumata eriline mõju. EGG’i kõrgekvaliteediliste isolatsiooniomaduste tõttu ei mõjuta väline temperatuur Big Green Egg’i sisetemperatuuri ning küpsetuskuumust saab ka väliste miinuskraadidega reguleerida ühekraadise täpsusega vahemikus 70°C kuni 350°C.

Garantii: Keraamiline osa – limiteeritud eluaegne garantii. Keraamilised lisad – piiratud 3 aastat. Metallist osad – piiratud 5 aastat. Puidust osad – piiratud 1 aastat. Temperatuuri näidik ja tihend – piiratud 1 aastat.

Grilliga kokkusobivad tooted:

IntEGGreeritud alus käepidemega Big Green Egg M

Akaatsiapuust küljelauad M muna BGE

ConvEGGtor vaheplaat BGE M

Süütaja Big Green Egg EGGniter, butaaniga täidetav AM19

Termomeeter ülikiirlugemiga Big Green Egg, vutlaris AM1

Grilltangid Big Green Egg, silikoon 12″ AM4

Analytics by Conversios