Kamado Joe – Classic III

Kamado Joe – Classic III

Kuumakse alates 81.58 €

2,399.00

Kamado Joe Classic III on edasiarendus populaarsest Classic II mudelist. Kui soovid maailma tipp-kvaliteeti oma parimas võimaluste ja innovatsiooni kombinatsioonis siis Classic III on Sinu valik! Uuenenud Classic III mudelil on ülimalt stiilne välimus, tugevast pulbervärvitud terasest riiuliga alusraam ratastel, 3 tasandiline Divide & Conquer küpsetussüsteem ning suitsutamiseks ülimalt kasulik SloRoller vaheplaat. Lisaks eelnevale on Classic III mudelil kompletis tugevast ekstrapaksust fiiberkiust tihend koos kaane lukustamise süsteemiga, Air Lift hing, võimaldamaks ülemise kaane lihtsalt liigutamist, uuenduslik Kontrol Tower ülemine õhujuhtimise süsteem, eraldi keraamilistest tükkidest tulepesa koos roostevabast terasest söekorviga ja loomulikult patendeeritud tuhasahtel grilli lihtsaks puhastamiseks. Samuti on uuenduslik Classic III mudeli alumine söerest, mis on valmistatud samuti roostevabast terasest, ning tagab parema õhuvoolu, kui Classic II seeria malmrest. Lisaks on võimalik söekorv jagada kaheks osaks, millega saate oma küpsetamist veelgi täiustada.

Saadavus: Laos
Saadavus poodides:

Tallinn: Laos

Tartu: Laos

Tootekood: KJKJ15040921 Kategooriad: , ,

Veebipoe hinnad võivad erineda kaupluse hindadest!

Kirjeldus

Alusjalgade pakendi mõõtmed 61cm x 46cm x 64cm

Grilli pakendi mõõtmed 84cm x 105 cm x 75 cm

KüpsetuspindØ 46 cm

Kaal 128 kg

Kamado Joe Classic III on uus ja täiustatud mudel. Sarnaselt Classic II grillile, on sellel paksude seintega kuumakindel kest, mis lukustab suitsu ja niiskuse grilli sisemusse. Temperatuurivahemik 82 – 399 kraadi. Kamado Joe Classic III on hea valik peredele ja väiksematele restoranidele. oma suuruses sobib ta kõigile ja on väga kasutajasõbralik.

Komplekti kuuluvad:
keraamiline grill
Terasest ratastega alusraam Suitsukamber SlowRoller
Kolmetasandiline küpsetussüsteem Divide & Conquer®
Air Lift hing ülemise kaane jaoks
Ülemine ventilatsiooniava Kontrol Tower
Mitme paneeliga tulekolle
Roostevabast terasest söekorv
Roostevabast terasest küpsetusrestid
Roostevabast terasest riiv
Väljatõmmatav tuhasahtel
Sisseehitatud termomeeter
Alumiiniumist küljeriiulid/käepidemed
Restitangid
Tuha eemaldaja

Garantii: Piiratud eluaegne garantii keraamilistele komponentidele. 5-aastane garantii metallosadele. 3-aastane garantii soojusdeflektorile ja pitsakivile. 1-aastane garantii termomeetrile ja tihenditele.

Grilliga kokkusobivad tooted:

Classic Joe – Voolukivist küpsetusalus (poolkuu)

MEATER+ juhtmevaba termomeeter

Kamado Joe – ribirest, roostevaba

Analytics by Conversios