Kamado Joe – Classic I

Kamado Joe – Classic I

999.00

Kamado Joe Classic I . Classic I mudel on seni üks populaarsemaid keraamilisi grille Kamado Joe perekonnas. Kvaliteetne keraamika, lihtne käsitlemine ning hea hinna-kvaliteedi suhe on märksõnad Classic I puhul. Samuti on grilliga kaasas Kamado Joe Divide & Conquer kahe tasandiline küpsetussüsteem koos poolkuu hajutajaplaatidega, patendeeritud tuhasahtel grilli lihtsaks puhastamiseks, eraldi keraamilistest tükkidest tulepesa, malmist söerest, tugevast metallist ratastega aluraam ning metallist küljelauad koos riputuskonksudega. Komplektis on lisaks roostevabast terasest restitangid ja tuharoop.

Saadavus: Laos
Saadavus poodides:

Tallinn: Laos

Tartu: Laos

Tootekood: KJKJ23RH Kategooriad: , ,
Maksa kolmes osas: 333.00 €, 333.00 €, 333.00 €.
Maksa 6 osas lisatasuta.
Maksa 9 osas lisatasuta.
Kuumakse alates 34.14 €

Veebipoe hinnad võivad erineda kaupluse hindadest!

Kirjeldus

Tihend: vilttihend

Kuumusvahemik: 82-399°C

KüpsetuspindØ: 46 cm

Kaal: 90 kg

Mõõtmed: 1180 (l) x 1210 (k) x 710 (s) mm

Kamado Joe Classic – keraamiline grill, mis on teerajaja töömeisterlikkuses ja innovatsioonis – on ideaalse suurusega grill hoovis grillimiseks ning suitsutamiseks. Grillil Kamado Joe Classic I on paksude seintega kuumakindel korpus, mis lukustab endasse suitsu ja niiskuse igal temperatuuril.  Mudeli Classic I standardvarustusse kuulub ka paindlikku küpsetamist võimaldav süsteem Divide & Conquer®, meie mitme paneeliga tulekolle, ratastel töökindel malmist alusraam ja patenteeritud väljatõmmatav tuhasahtel grilli lihtsamaks puhastamiseks.

Komplekti kuulub:

18″ keraamiline grill malmist alusraami ja lukustatavate ratastega
Paindlikku küpsetamist võimaldav süsteem Divide & Conquer® st sealhulgas 2 tk poolkuu keraamilist soojusdeflektorit ja 2 tk roostevabast terasest poolkuu-grillresti (läbimõõduga 46 cm)
Mitme paneeliga tulekolle
Vilttihend
Patenteeritud väljatõmmatav tuhasahtel
Sisseehitatud termomeeter
Viimistletud kokkuklapitavad kõrge tihedusega polüuretaanist külgmised riiulid/käepidemed
Grillresti haarats
Tööriist tuha eemaldamiseks

Garantii: Piiratud eluaegne garantii keraamilistele komponentidele. 5-aastane garantii metallosadele. 3-aastane garantii soojusdeflektorile ja pitsakivile. 1-aastane garantii termomeetrile ja tihenditele.

Grilliga kokkusobivad tooted:

Classic Joe – Malmrest poolkuu

Classic Joe – Kõrgendusrest

Classic Joe – DoJoe

Analytics by Conversios