Dreamfire® Kamado Trendy Max

Dreamfire® Kamado Trendy Max

Kuumakse alates 43.93 €

1,290.00

Dreamfire Kamado Trendy Max on ideaalne valik suurtele peredele, restoranidele ja suurtele gruppidele. Tänu oma äärmiselt heale hinna-kvaliteedi suhtele on Trendy seerias meie kõige populaarsemad kamadod. Trendy pakub kõrgklassi funktsionaalsust enneolematult sõbraliku hinna juures, mis teeb mudeli ideaalseks valikuks enamikele kodukasutajatele.

Saadavus: Laos
Saadavus poodides:

Tallinn: Laost otsas

Tartu: Laos

Tootekood: DF15658 Kategooriad: , , ,

Veebipoe hinnad võivad erineda kaupluse hindadest!

Kirjeldus

Värvus: tumeroheline

Küpsetusala diameeter: 61 cm ( 24″)

Välidiameeter: 68.5 cm ( 27″)

Dreamfire kamado Trendy Max on oma hinnaklassis ja suuruses parim valik. Kui sulle meeldib valmistada suuri lihatükke ja tahad oma terrassil omada tõelist iludust, on Max sulle õige valik. Ekstra tihe ja paks keraamika tagab ühtlase küpsetustulemuse ning parema soojuse hoidmise. Roostevabast terasest tugev alusraam koos ratastega teeb suure grilli liigutamise erakordselt mugavaks. Komplekti kuuluvad: Ekstratugev roostevabast terasest grillrest, tumedast puidust küljelauad koos riputuskonksudega, keraamiline söekorv ja tulering ja metallist söerest. Lisaks on saadaval palju lisavarustust.

Dreamfire Kamado Trendy Max on ideaalne valik restoranidele, väiketootjatele ja suurtele gruppidele. Trendy Max pakub kõrgklassi funktsionaalsust enneolematult sõbraliku hinna juures. Tänu suurele grillmise alale saab küpsetada suuremõõdulisi liha ja kalatooteid, samuti röstida või grillida suuremat kogust lihtsa vaevaga.

Garantii:

2 aastane piiratud garantii keraamilisele korpusele, 1 aastane piiratud garantii metallosadele, 6 kuuline piiratud garantii lisavarustusele ja termomeetrile, 3 kuuline garantii puidust osadele.

Grilliga kokkusobivad tooted:

Dreamfire küpsetussüsteem LUX 27”

Dreamfire® grillikate XXL

Dreamfire® Meatspotter 100 Bluetooth termomeeter 2 sondiga

Dreamfire® tulekindel grilli alune kaitsematt

Analytics by Conversios