Weber Spirit EPX-325S GBS gaasigrill

Weber Spirit EPX-325S GBS gaasigrill

1,249.00

Kolme põleti ja Sear zone lisapõletiga varustatud Weberi aluskapiga gaasigrill. Põletite võimsus 9.38 kW + sear zone 2.2 kW. Küpsetuspinda 2745 cm2 + lisarestiga veel 672 cm2. Lisaks on grillile sisse ehitatud Weber Connect termomeeter. Eesküljel metallist kontrollnupud, süütamine ühe nupuvajutusega ning küljelaual 2 riputuskonksu. Grillil on vaikesed rattad, milledest 2 esimest on lukustatavad. Gaasiballooni saad mugavalt peita aluskappi.

Saadavus: Laos
Saadavus poodides:

Tallinn: Laos

Tartu: Laos

Tootekood: WEB46713569 Kategooriad: ,

Veebipoe hinnad võivad erineda kaupluse hindadest!

Kirjeldus

Mõõtmed suletud kaanega: kõrgus 116 cm, laius 126 cm ja sügavus 61 cm

Põletite arv 3, põletite võimsus 9.38 kW, Sear Zone põleti võimsus 2.2 kW

Weber Connect komplektis on 1 lihasond.

Kolme põleti, Sear zone lisapõleti ja Weber Connect süsteemiga Spirit EPX-325S gaasigrillil on Spirit seeria uhkus. Avar grillimisala ja tugevad küljelauad koos riputuskonksudega ning aluskapiga teevad EPX-325S sinu terrassi uhkuse. Samuti on grilliala kohal soojendusrest. Malmist küpsetusreast on GBS süsteemiga ja asub Sear zone kohal, mistõttu on seal veel mugavam küpsetada pitsat, grillida steiki või röstida kana. Weber Connect on sinu abiline kui küpsetad suuremaid tükke ning saad lihtsalt läbi telefoni jälgida nii grilli temperatuuri kui ka valmiva lihatüki sisetemperatuuri. Grilli reguleerimise nupud on metallist ning lisaks on grilli küljel ka Weber disainiga balloonikate.

GARANTII: 10 aastane garantii küpsetuskambrile, kaanele ning roostevabadele põletitorudele. 5 aastane garantii malmist küpsetusrestidele, 3 aastat garantiid Weber Connect. Teised osad 2 aastat.

Analytics by Conversios