Weber Genesis EPX-435 gaasigrill ( Uus disain )

Weber Genesis EPX-435 gaasigrill ( Uus disain )

Kuumakse alates 100.22 €

2,949.00

Tutvustame Teile uut Genesis nutikat 4 põletiga gaasigrilli, kus lisaks veel küljepõleti ning Sear Zone lisapõleti – Röstige, küpsetage, aurutage või isegi praadige, asendades küpsetusrestid sobivate WEBER CRAFTED grillnõudega . WEBER CONNECT nutika tehnoloogiaga saate reaalajas toidutemperatuuri jälgida nii et kõik, mida valmistate, osutub iga kord täiuslikuks. Lisaks on grillil ekstra lai soojendusrest ning grillivalgustus.

Saadavus: Laost otsas
Saadavus poodides:

Tallinn: Laost otsas

Tartu: Laost otsas

Tootekood: WEB36810069 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Grilli mõõtmed suletud kaanega: kõrgus 123.19 , laius 173.99, sügavus 68.58.

Põletite arv : 4 tk, võimsus kokku 14,1 kW, lisaks sear Zone põleti 3.8 kW, küljepõleti 3.5kW.

Uue põlvkonna Genesis. Musta värvi korpusega. Sisseehitatud termomeeter Weber Connect, grilli valgustus, sear zone ja uuenenud GBS süsteemiga gaasigrill. Lisaks on juurde tekkinud küljekapp tarvikute jaoks. Gaasiballooni koht kapis sees ning 4 vastupidavat ratast ( 2 tk piduritega ). Uuel Genesisel on kaheosaline lahtikäiv soojendusrest.

GARANTII: Weber 12 aastane garantii küpsetuskambrile läbiroostetamise/läbipõlemise korral ( 2 aastane värvigarantii, mis ei sisalda tuhmumist ega värvimuutusi ), 10 aastat garantiid põletitele, küpsetusrestile, Flavorizer baridele. Teised osad 5 aastat. 3 aastane garantii Weber Connect seadmetele

Analytics by Conversios