Weber Genesis E-335 gaasigrill küljepõletiga (uus disain)

-32%

Weber Genesis E-335 gaasigrill küljepõletiga (uus disain)

Kuumakse alates 47.63 €

1,399.00

Tutvustame Teile uut Genesis nutikat 3 põletiga gaasigrilli, kus lisaks veel küljepõleti ning Sear Zone lisapõleti – Röstige, küpsetage, aurutage või isegi praadige, asendades küpsetusrestid sobivate WEBER CRAFTED grillnõudega. Lisaks on grillil suur aluskapp koos lisakapiga, kuhu mugavalt paigutada grillitarvikuid. Ekstra suur küljelaud on alla klapitav.

Saadavus: Saadaval järeltellimisel
Saadavus poodides:

Tallinn: Tellitav

Tartu: Tellitav

Tootekood: WEB35410069 Kategooria:

Veebipoe hinnad võivad erineda kaupluse hindadest!

Kirjeldus

Grilli mõõtmed suletud kaanega: kõrgus 123.19 , laius 157.48, sügavus 68.58.

Põletite arv 3 tk. Põletite võimsus kokku 11.4 kW, Lisaks: sear Zone põleti 3.8 kW, küljepõleti 3.5kW.

Sear zone, küljepõleti, laiad roostevabad küljelauad, lisakapp küljel. Uue põlvkonna Genesis. Allaklapitav ekstra suur küljelaud, sear zone ja uuenenud GBS süsteemiga gaasigrill. Lisaks on juurde tekkinud küljekapp tarvikute jaoks. Gaasiballooni koht kapis sees ning 4 vastupidavat ratast ( 2 tk piduritega ). Uuel Genesisel on kaheosaline lahtikäiv soojendusrest.

GARANIIT: Weber 12 aastane garantii küpsetuskambrile läbiroostetamise/läbipõlemise korral ( 2 aastane värvigarantii, mis ei sisalda tuhmumist ega värvimuutusi ), 10 aastat garantiid põletitele, küpsetusrestile, Flavorizer baridele. Teised osad 5 aastat. 3 aastane garantii Weber Connect seadmetele

Analytics by Conversios