Dreamfire Kamado Smokey

1,299.00

Dreamfire Kamado Smokey on tõeline tipptasemel kamado, millele on keeruline leida väärilist vastast. Smokey on loodud tõsisele grillimishuvilisele, kes hindab igat pisidetaili ning soovib kamadolt parimaid materjale ning suurt funktsionaalsust. Dreamfire Kamado Smokey on loodud grillmeistrite poolt teistele grillisõpradele.

Grilli välimine läbimõõt 56,5cm
Grillrestide läbimõõt 47cm
Värvus: Night Sky
Eksklusiivne disain
5 aastat garantii

 

Saadavus: Laost otsas
Saadavus poodides:

Tallinn: Laost otsas

Tartu: Laost otsas

Tootekood: DF15650 Kategooriad: , , , ,

Kirjeldus

Dreamfire Kamado Smokey omadused:

 • Mitmetasandiline täiustatud küpsetussüsteem LUX Smokey – kaks küpsetustaset, 4 poolkuu grillresti ja 2 keraamilist kuumusehajutajat, millel saad küpsetusreste ning kuumusehajutajaid kasutada kümnetes eri kombinatsioonides.
 • Suitsulaastu lisamise avaus – Suitsutamiseks laastu lisamiseks ei pea avama grilli kaant, vaid seda saab teha mugavalt läbi korpuses oleva ava. Tänu sellele ei pääse korpusest välja lihas olev niiskus, suits ning ilmselgelt ka kuumus.
 • Ekstra paksu seinaga tihe keraamika – Dreamfire Kamado Smokey keraamiline korpus on tehtud ekstra paksust ning eriti tihedast keraamikast, mis teeb Dreamfire Kamado Smokey eriti vastupidavaks ning soojust hästi salvestavaks. Paks keraamika hoiab grilli välispinna jahedamana, kui metallgrillides ning on seetõttu turvalisem.
 • Mitmeosaline keraamiline tulease – Dreamfire Kamado Smokey tuleb unikaalse mitmeosalise tuleasemega, mis on juba tehases kokkupandud ning asetseb mugavalt metallraamis. See peab vastu suurtele temperatuuri muutumistele ning enam ei pea kunagi muretsema sellepärast, et Sinu tulease võib praguneda. Tänu metallraamile on tuleaset samas väga mugav grillist välja tõsta, kui on soov grilli kas transportida või põhjalikult puhastada.
 • Tuhakorv – Smokey tuhakorv teeb eriti lihtsaks söes peituva tuha ning söepuru eemaldamise ja tagab ideaalse õhuringluse Sinu kamados. Tõsta tuhakorv enne küpsetamist kamado Smokey-st välja, raputa välja tuhk ja väiksed söetüki jäänused ning aseta korv tagasi grilli. Tuhakorviga ei teki kunagi probleemi, et Sinu kamado põhjas olev malmplaat on kaetud tuhakihiga mille tõttu ei saa süsi efektiivselt põleda.
 • Ekstra paksud grillrestid – Dreamfire Kamado Smokey tuleb ennenägematult paksude roostevabast terasest grillrestidega, mis hoiavad endas sooja ja on seetõttu omadustelt sarnased malmrestile. Samuti on nende eluiga äärmiselt pikk tänu paksule materjalile. Roostevabad poolkuu grillrestid on mugavad puhastada, ei kriimustu, ei paindu ja ei põle läbi.
 • Roostevabad detailid – kõrgetasemeliste roostevabast terasest (304) ülemine siiber, jalaraam, käepide ning metallvöö. Roostevabast terasest detailidega ei pea enam muretsema selle pärast, et Sinu kamado siiber või jalad hakkavad pärast mõnda kuud roostetama.
 • Ekstra paks tihend korpuse ja kaane vahel – kõrgekvaliteediline paks tihend tagab Sinu kamado täieliku õhutiheduse pikkadeks aastateks.
 • Puidust küljelauad konksudega – eemaldatavad puidust küljelauad annavad sulle tööpinna oma kamado juures, kuhu saad mugavalt asetada oma tarvikud. Konksude otsa on kerge riputada oma grilltangid, tuharoobi, laastu toru ning palju muud.
 • Dreamfire Meatspotter 100 Bluetooth termomeeter – Bluetooth termomeeter annab Sulle südamerahu tegeleda enda asjadega kuni Smokey Sinu eest toitu küpsetab. Juhul, kui toit on valmis või ahju temperatuur läheb välja Sinu eelseadistatud vahemikust annab telefoni äpp sulle sellest teada ning Sa ei pea enam käima oma grilli juures pidevalt kontrollimas, et kõik oleks nii nagu peab. Mugav telefoniäpp ning suure ja selge valgustatud ekraani sümbioos teeb grillimise mugavaks – grillist eemal saad toimuvat jälgida mugavalt oma telefonist ning grilli juures näed temperatuure suurelt valgustatud ekraanilt.
 • Vihmakate – Dreamfire Kamado Smokey-ga saad Sa kaasa kvaliteetse vihmakatte, mis hoiab Sinu kamado puhtana ning kaitseb teda nii UV kiirguse, vihma kui ka õietolmu eest.
 • Laastu lisamise toru ning tuharoop – Komplektis on kaasas laastu lisamiseks vajalik toru ning tuharoop.
Analytics by Conversios