Weber Genesis II E-310 GBS gaasigrill

Weber Genesis II E-310 GBS gaasigrill

1,299.00

Uus 2019 mudel! Suure grillimisalaga GBS grillrestiga uuel innovaatilisel GS4 süsteemil põhinev Genesis II seeria kvaliteetne gaasigrill. Sobib inimesele, kes ei vaja väga suurt ja kallimat gaasigrilli, kuid soovib nautida kõiki nende eeliseid. Kolmepõletilisel Genesis II E-310™ GBS™ grillil on võimalik kasutada GBS (Gourmet Barbeque System) süsteemi lisatarvikuid (wokipanni, tavalist panni, kanaküpkomplektamise alust vms). Suured töötasapinnad tagavad mugava toiduvalmistamise. Grillil on võimalik grillida otsesel tulel ja kaudsel tulel ning samuti kasutada suitsutuskarpi (suitsutuslaastuga on võimalik liha või kala suitkomplektada ka gaasigrillil). Grilli vastupidavuses ei pea kahtlema, kuna tootja pakub kogu Genesis II seeriale 10-aastast garantiid ja seda igale grilli osale. See on kvaliteet, mis kestab!

Võimsate põletite unikaalne kuju tagab ühtlase gaasivoolu kogu põleti ulatuses, mis võimaldab ideaalse soojusjaotuse küpsetusrestil. Flavorizer Bar’id püüavad kinni mahlad, mis särisevad ja suitsevad, lisades toidule vastupandamatu suitsuse
maitse. Samuti aitab rasvakogumissüsteem ära hoida rasva põlema süttimist ja teeb grilli puhastamise imelihtsaks.

Saadavus: Laos
Saadavus poodides:

Tallinn: Laost otsas

Tartu: Laos

Tootekood: WEB61011169 Kategooriad: , ,

Veebipoe hinnad võivad erineda kaupluse hindadest!

Kirjeldus

Grillimisala 60 x  46 cm

Mõõtmed suletud kaanega: kõrgus 120 , laius 150 ja sügavus 79 cm

Võimsad põletid (3 tk), võimsus 11.43 kW

Gourmet BBQ System toiduvalmistamisrestid, küpsetusjaam, maailmatasemel grillmootor ja külgpõleti grillkastme keetmiseks on teie retsept täiuslikuks grilltoiduks. Genesis II EP-335 on varustatud võimsuse ja funktsioonidega, mida vajate hämmastava ja ainulaadse toidu jaoks – seda toetab 10-aastane garantii kõikidele grilli osadele.

Uus GS4™ võimas grillisüsteem
Roostevabast terasest töötasapinnad ja portselan-emaileeritud kaas
Portselan-emaileeritud malmist GBS küpsetusrest
Elektrooniline süütesüsteem
Sisseehitatud termomeeter
Flavorizer Bar ’id
Rasvakogumissüsteem
iGrill™ 3 toega

GARANTII: Kõikidele osadele 10 aastane garantii. Garantii ei laiene tavalisele kulumisele

Analytics by Conversios