Dreamfire® Kamado Trendy Home

-15%

Dreamfire® Kamado Trendy Home

Kuumakse al. 15.98€ / 48 kuud
Kuumakse alates 44.40 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

499.00 424.00

Dreamfire Kamado Trendy Home on ideaalne valik väiksematele peredele või gruppidele. Tänu oma äärmiselt heale hinna-kvaliteedi suhtele on Trendy seerias meie kõige populaarsemad kamadod. Trendy pakub kõrgklassi funktsionaalsust enneolematult sõbraliku hinna juures, mis teeb mudeli ideaalseks valikuks enamikele kodukasutajatele.

 

Saadavus: Laos
Saadavus poodides:

Tallinn: Laos

Tartu: Laos

Tootekood: DF15656 Kategooriad: , ,

Veebipoe hinnad võivad erineda kaupluse hindadest!

Kirjeldus

Dreamfire Kamado Trendy Home on oma hinnaklassis konkurentsitu.

Trendy Home funktsionaalsused ja lisad:

Ekstra paks ja tihe keraamika – Dreamfire Kamado Trendy Home keraamiline kere on tehtud ekstra paksust ja ekstra tihedast keraamikast, mis teeb Trendy Home eriti vastupidavaks ning paremini soojust hoidvaks kui teised kamado tüüpi grillid. Paks keraamika hoiab ka grilli välispinna jahedamana kui metallist grillidel, mis teeb omakorda kamado ka ohutumaks grillitüübiks.

Roostevabad detailid – Trendy Home kamadol on kõrgkvaliteetsed 304 roostevabast terasest osad, sealhulgas siibrid, raam, käepide ja metallvööd. Roostevabast terasest osadega ei pea muretsema, et kamadol läheks juba mõne kuuga metallosad rooste.

Ekstratugev roostevabast terasest rest – Dreamfire Kamado Trendy Home grillil on erakordselt paksust roostevabast terasest rest, mis käitub sarnaselt malmile soojuse salvestamises. Antud restil on äärmiselt pikk eluiga tänu paksule materjalile. Roostevabasid reste on mugav puhastada ning need ei paindu ega sula.

Riputuskonksudega puidust küljelauad – Eemaldatavad puidust küljelauad annavad grillile tööpinda, kuhu saab mugavalt asetada tarvikuid. Konksude otsa saab mugavalt riputada oma tangid, labidad, laastude lisamise vahendi ja palju muud.

Ekstra efektiivne tihend kere ja kaane vahel – Kvaliteetne tihendamine tähendab, et kamado on ka aastate pärast täielikult õhukindel. Mis see tähendab? Tähendab, et grillis tuli kustub minutitega kui sulgeda ülemine ja alumine siiber – see on võrreldamatu teiste juhtivate kamado tootjatega.

Suur valik lisatarvikuid saadaval – Dreamfire pakub palju erinevaid lisatarvikuid Dreamfire Kamado Trendy Home mudelile, mis teevad grillimise elamuse veelgi paremaks: küpsetusüsteemid, termomeetrid, katted jm.

Spetsifikatsioon:

  • Värv: Tumeroheline
  • Küpsetusala diameeter: 37cm (14,5”)
  • Grilli välidiameeter: 43cm (17”)
  • Garantii kuni 2 aastat

Võimalik soetada keraamiline osa ning küljelauad/jalad eraldi

Dreamfire® Kamado Trendy Home (raamita)

Dreamfire® Kamado Trendy Home lisakomplekt (jalad + töötasapinnad)