Dreamfire® Kamado Trendy Classic

Dreamfire® Kamado Trendy Classic

Kuumakse alates 25.89 €

799.00

Dreamfire Kamado Trendy Classic on ideaalne enamikele peredele ja keskmistele kuni suurtele gruppidele. Tänu oma äärmiselt heale hinna-kvaliteedi suhtele on Trendy seerias meie kõige populaarsemad kamadod.  Trendy pakub kõrgklassi funktsionaalsust enneolematult sõbraliku hinna juures, mis teeb mudeli ideaalseks valikuks enamikele kodukasutajatele.

 

Saadavus: Laos
Saadavus poodides:

Tallinn: Laos

Tartu: Laos

Tootekood: DF15657 Kategooriad: , ,

Veebipoe hinnad võivad erineda kaupluse hindadest!

Kirjeldus

Värvus – tumeroheline.

Küpsetusala diameeter 48 cm (19″)

Grilli välidiameeter 56 cm ( 22″)

Dreamfire kamado Trendy Classic on oma hinnaklassis ja suuruses parim valik. Ekstra tihe ja paks keraamika tagab ühtlase küpsetustulemuse ning parema soojuse hoidmise. Ülemine roostevabast terasest siiber tagab uskumatult lihtsa temperatuuri kontrolli. Roostevabast terasest tugev alusraam koos ratastega teeb grilli liigutamise erakordselt mugavaks. Komplekti kuuluvad: Ekstratugev roostevabast terasest grillrest, tumedast puidust küljelauad koos riputuskonksudega, keraamiline söekorv, metallist söerest. Lisaks on saadaval palju lisavarustust.

Dreamfire Kamado Trendy Classic on ideaalne enamikele peredele ja keskmistele kuni suurtele gruppidele. Trendy seerias kõige populaarsemad kamadod on väga populaarsed tänu oma äärmiselt heale hinna-kvaliteedi suhtele. Trendy Classic pakub kõrgklassi funktsionaalsust enneolematult sõbraliku hinna juures, mis teeb mudeli ideaalseks valikuks enamikele kodukasutajatele.

Garantii:

2 aastane piiratud garantii keraamilisele korpusele, 1 aastane piiratud garantii metallosadele, 6 kuuline piiratud garantii lisavarustusele ja termomeetrile, 3 kuuline garantii puidust osadele

Grilliga kokkusobivad tooted:

Dreamfire® küpsetussüsteem LUX Pro Trendy Classic

Dreamfire® grillikate M, L

Dreamfire® Meatspotter 100 Bluetooth termomeeter 2 sondiga

Dreamfire® tulekindel grilli alune kaitsematt